FORMACIONS PROBABLES – Sèrie A, l’últim EN DIRECTE a la 5a jornada: li toca a Milik a partir d’1′


formacions probables

El mercat s’ha acabat, ara tota l’atenció es posa en el rectangle verd: els vint equips de la Sèrie A encara tenen unes hores per als pressupostos de final d’estiu, però a partir de demà tota la reflexió es destinarà sens dubte a la lluita pels tres punts i a la classificació, que ja es perfila en els seus principals punts forts. Aquí teniu les últimes novetats dels camps de la 5a ronda de la Sèrie A recollides pels periodistes de TMW:

S’està actualitzant l’article!

FIORENTINA-JUVENTUS – Dissabte 3 de setembre, 15.00 h, estadi Franchi

FIORENTINA (4-3-3): Gollini; Dodo, Milenkovic, Igor, Biraghi; Barac, Amrabbath, Maleh; Icon, Jovic, Sottil.
Entrenador: italià.

JUVENTUS (4-3-3): Perin; De Sciglio, Danilo, Bremer, Alex Sandro; McKennie, Paredes, Locatelli; Per Maria, Mlik, Kostic.
Entrenador: Allegri.

————————-

MILAN-INTER – Dissabte 3 de setembre, 18.00 h, estadi Meazza

MILÀ (4-2-3-1): Maignan; Calàbria, Kalulu, Tomori, Theo Hernández; Tonali, Bennacer; Messies, De Ketelaere, Leao; Giroud.
Entrenador: Pioli.

ENTRE ALTRES (3-5-2): Handanovic; Skriniar, De Vrij, Dimarco; Dumfries, Barella, Brozovic, Calhanoglu, Darmian; Dzeko, Lautaro Martínez.
Entrenador: Simone Inzaghi.

————————-

LAZIO-NAPOLS – Dissabte 3 de setembre, 20.45 h, Estadi Olímpic

LATIÓ (4-3-3): Provedel; Lazzari, Patric, Romagnoli, Marusic; Milinkovic-Savic, Cataldi, Vecino; Felipe Anderson, Immobile, Zaccagni.
Entrenador: Sarri.

NAPOLI (4-3-3) – Meret, Di Lorenzo, Rrahmani, Kim Min-Jae, Mario Rui; Lobotka, Zielinski, Anguissa; Kvaratskhelia, Osimhen, Lozano.
Entrenador: Spalletti.

————————-

CREMONESE-SASSUOLO – Diumenge 4 de setembre, 12.30, estadi Zini

CREMONESA (3-4-1-2): rar; Aiwu, Bianchetti, Vasquez; Ghiglione, Pickel, Ascacibar, Valeri; Zanimacchia; Postres, Okereke.
Entrenador: Alvini.

SASSUOLO (4-3-3): Consell; Toljan, Erlic, Ferrari, Rogerio; Frattesi, Maxime Lopez, Matheus Henrique; Laurientè, Pinamonti, Kyriakopoulos.
Entrenador: Dionisi.

————————-

SPEZIA-BOLOGNA – Diumenge 4 de setembre, 15.00 h, estadi Picco

ESPÈCIA (3-5-2): Dragowski; Caldara/Hristov, Kiwior, Nikolaou; Holm, Bastoni, Bourabia, Agudelo, Reca; Gas, Nzola.
Entrenador: Luca Gotti.

BOLOGNA (3-5-2): Skorupski; Soumaoro, Medel, Lucumi; De Silvestri, Schouten, Soriano, Domínguez, Lykogiannis; Samsone, Arnautovic.
Entrenador: Mihajlovic.

————————-

HELLAS VERONA-SAMPDORIA – Diumenge 4 de setembre, 18.00 h, Estadi Bentegodi

HELLA VERONA (3-5-2): Montipò; Dawidowicz, Hien, Ceccherini; Faraons, Ilic, Veloso, Tameze, Lazovic; Henry, lasanya.
Entrenador: Cioffi.

SAMPDORIA (4-1-4-1): m’atreveixo; Bereszynski, Murillo, Colley, Augello; Vieira; Leris, Rincon, Sabiri, Djuricic; Caputo
Entrenador: Giampaolo.

————————-

UDINESE-ROMA – Diumenge 4 de setembre, 20.45 h, Dacia Arena

UDINESE (3-5-2): Silvestri; Becao, Bijol, Nehuen Pérez; Pereyra, Makengo, Wallace, Lovric, Udogie; Deulofeu, Èxit.
Entrenador: Sottil.

ROMA (3-4-2-1): Rui Patricio; Mancini, Smalling, Ibáñez; Celik, Cristante, Matic, Spinazzola; Dybala, Pellegrini; Abraham.
Entrenador: Mourinho.

————————-

MONZA-ATALANTA – Dilluns 5 de setembre, 18.30 h, U-Power Stadium

MONZA (3-5-2): Di Gregorio; Marlon, Marrone, Caldirola; Birindelli, Colpani, Sensi, Pessina, Carlos Augusto; Caprari, Petagna.
Entrenador: Stroppa.

ATALANTA (3-4-2-1):: Musso; Toloi, Demiral, Scalvini; Soppy, De Roon, Koopmeiners, Zappacosta; Ederson, Pasalic; Hojlund.
Entrenador: Gasperini.

————————-

SALERNITANA-EMPOLI – Dilluns 5 de setembre, 18.30 h, estadi Arechi

SALERNITANA (3-5-2): Sepe, Bronn, Gyomber, Fazio; Candreva, L.Coulibaly, Maggiore, Kastanos, Mazzocchi; Dia, Bonazzoli.
Entrenador: Nicola.

EMPOLI (4-3-1-2): Vicari; Stojanovic, Ismajili, Luperto, Parisi; Haas, Marin, Bandinelli; Bajrami; Lammers, Satriano.
Entrenador: Zanetti.

————————-

TORÍ-LECCE – Dilluns 5 de setembre, 20.45 h, estadi Grande Torino

TORINO (3-4-2-1): Milinkovic-Savic; Djidji, Schuurs, Rodríguez; Lazaro, Linetty, Lukic, Vojvoda; Vlasic, Radonjic; Pellegri.
Entrenador: Juric.

LECCE (4-3-3): Falcone; Gendrey, Pongracic, Baschirotto, Pezzella; Bistrovic, Hjulmand, Askildsen; Strefezza, Ceesay, Banda.
Entrenador: Baroni.